» Nasza hodowla » Aktualności

Aktualności

Facebook

 

 

28-12-2018                  Z Nowym Rokiem – nowe życia

W pierwszym miesiącu nowego roku w naszej hodowli powitamy Nowe życia. Na świat przyjdą maluszki we wszystkich kolorach umaszczenia. Mamusiami zostaną trzy nasze suczki do których dobraliśmy wybitnych reproduktorów. Plany hodowlane spełniły moje oczekiwania i z wielką radością oczekuję narodzin tych cudnych "kluseczek".

 

11-01-2018                  Szczenięta oczekiwane

Wiosną 2018 maluszki z naszej hodowli będą gotowe do zamieszkania w nowych domkach. Końcem lutego spodziewamy się narodzin czarnych i biszkoptowych "kluseczek".

 

05-12-2017                  Nowy członek rodziny w hodowli

Z radością przywitaliśmy nową dwuletnią sunię DAISY Little Wish. Witaj księżniczko i bądź z nami szczęśliwa i wymagająca ☺ jak na księżniczkę przystało.

 

30-11-2017                  Nasz "Diamencik"

Rok 2017 jako sezon wystawowy zakończyliśmy radośnie dzięki sukcesom naszego jedynego i pierwszego reproduktora w hodowli. DIAMOND FOR YOU nie tylko w najkrótszym czasie z możliwych ukończył Młodzieżowy Champion Polski ale dorosły również rozpoczął z " przytupem " zdobywając dwa razy duże CWC na Międzynarodowej wystawie w Kielcach.

Do ukończenia brakuje nam tylko odstępu czasu.

 

07-03-2017                  Obserwuj nas na facebooku

Najświeższe wiadomości z życia hodowli i nie tylko można obserwować na facebook.com. Profil Jolanta Moroń.

 

06-03-2017                  Oczekujemy narodzin biszkoptowych szczeniąt

BENITA nasza bardzo "uczłowieczona" sunia w kwietniu zostanie mamą.

Zapowiedź tutaj.

Na ojca wybraliśmy młodego reproduktora import Rosja WEST SIB STORY RINGMASTER "RUBI",którego miałam przyjemność osobiście prezentować na ringu, było to dla mnie ogromne wyróżnienie pokazać się z tak wspaniałym psem. Rubiemu brakuje jednej krajowej wystawy do ukończenia Młodzieżowego Championtu Polski.

 

01-03-2017                  Miot czekoladowo – czarny już z nami

26 lutego podczas cudu narodzin przywitaliśmy na świecie gromadkę, prawie że drużynę piłkarską słodkich czekolad i uroczych węgielków. Mamą po raz pierwszy została sunia TORA Kwiat Bałtyku FCI, która zamieszkała z nami w ubiegłe lato. Matka Tory (Ch. PL Mery Kwiat Bałtyku) jest jedyną sunią pokrytą w Polsce Multi Champion INSIDE OF ANGELS HEAD mieszkającym w Belgi.

Ch.Pl RAPER pod Jabłonią, ojciec szczeniąt, który powala mnie na kolana z zachwytu, gdy tylko go widzę, w tym roku ucieszył me serce, bo z tego miotu w końcu będę mogła zostawić sunie dla siebie. To sprawdzony reproduktor który daje zdrowe, mocne o wspaniałym temperamencie dzieci.

 

29-01-2017                   Kolejny sezon wystawowy rozpoczęty

National Dog Show in Będzin 29.01.2017

Judge : Andrzej Kazimierski

  • DIAMOND FOR YOU Kwiat Pustyni 1st in Puppy, very promising
  • ZORA pod Jabłonią 1 st in Puppy , Best Puppy, very promising
  • SAMANTA Kwiat Pustyni 1 st in Open class, excellent
  • BENITA Kwiat Pustyni 1 st in Champion class, excellent

 

Och … radość była ogromna. Na tej wystawie każdy mój pies stanął na pierwszej lokacie w swojej klasie.

 

23-05-2016                  TRI COLOR!

Miło nam poinformować, iż w lipcu oczekujemy narodzin dwóch miotów. Na świat przyjdą pyszne biszkopty, słodkie czekolady oraz urocze wegielki. Rodzicami zostaną: Benita & Boss – bardzo obiecujące skojarzenie na które juz mamy rezerwacje oraz Kessi i Raper – to skojarzenie powtarzamy ze względu na sprawdzony miot, który urzekł nas eksterierem i cudownym temperamentem.

 

6-05-2016                  Planowany miot biszkoptowych szczeniąt

W połowie lipca planujemy miot biszkoptowych szczeniąt. Mamą zostanie po raz pierwszy nasza Benita córka Leni która dawała nam cudne dzieci a sama jest już na emeryturze. Trzymamy kciuki za cudne maluszki!

 

16-04-2016                  New Polish Champion

Dziś nasza młoda Benitka sprawiła nam ogromną radość zdobywając na Wystawie tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie i tym samym ukończyła Dorosły Championat Polski!!!!! Juuuuhhhuuu!!!

 

26-01-2016                  Niunia

Kolejny członek rodziny już z nami! "Niunia" to słodki cukiereczek rasy Golden Retrever ,bardzo kontaktowa,radosna,odważna, mądra a zarazem taka grzeczna. Skradła nasze serca i napełniła taką radością że w domu panuje wiosenny nastrój. Socjalizacja przebiega błyskawicznie , odkurzacz jej nie straszny, wie gdzie jej miejsce do spania i daje nam znać na siusiu. Jest niesamowita pod każdym względem. Joanna Bilik-Machna dziękujemy za Niunie i wspólne przeżywanie radości.

 

9-12-2015                  Życzenia Świąteczne

Wszystkim właścicielom naszych piesków , miłośnikom rasy, przyjaciołom, odwiedzających naszą stronę i przyszłym posiadaczom wspaniałej rasy labrador w te nadchodzące Święta życzymy Spokoju ducha, radości serca, dużo miłości, zgody, bliskości, rodzinnego ciepła, magicznych chwil oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016.

kartka-swiateczna

 

2-12-2015                  Miłe wspomnienia

W tym roku sezon wystawowy naszej Benitki rozpoczęty i zakończony ogromną radością. Benita zajmowała czołowe lokaty i zacne tytuły tym samym rozpoczynając dorosły Chempionat Polski. Jesteśmy dumni że polubiła wystawy i tak pięknie się prezentowała. Zapraszamy do podstrony Benity która została uzupełniona o galerię i jej osiągnięcia.

 

9-11-2015                  Miot w zaprzyjaźnionej hodowli

Miło mi Państwa poinformować,że początkiem grudnia 2015 w zaprzyjaznionej hodowli Gold Silesia FCI przyjdą na świat szczeniaczki Golden Retriever po bardzo obiecującym skojarzeniu.

http://www.labradoryslask.pl

Rodzicami zostaną:

DASZA Złota Drużyna (Fiona) – HD-A, ED-0/0, oczy:czyste, serce:w normie, GR_PRA1 & GR_PRA2 zdrowe

ANGEL HEART Szczęśliwy Słoń (Rooney) – HD-A, ED-0/0, oczy:czyste, serce:w normie, GR_PRA1 &GR_PRA2 clear (zdrowy)

Rodzice przyszłych szczeniąt mają przebadane stawy biodrowe i łokciowe (otrzymali najlepsze z możliwych wyników HD-A i ED-0/0)

Przywiązujemy ogromna wagę do zdrowia fizycznego jak i psychicznego naszych psów dlatego nieustannie pracujemy nad socjalizacją maluszków.

W siódmym tygodniu nasze szczeniaczki będą miały przeprowadzane testy psychologiczne wykonane przez psiego psychologa.Mają one na celu określenie predyspozycji danego szczeniaka,oraz będą doskonałą wskazówką dla przyszłych właścicieli.

Edukacja wczesno-szczenięca jest niezwykle ważnym elementem, który bardzo mocno wpływa na dalszy rozwój psa. Maluszki w dniu odbioru otrzymają: wyprawkę, książeczkę zdrowia z aktualnymi sczepieniami i odrobaczeniami, metrykę Związku Kynologicznego (ZKwP), instrukcję dla nowych właścicieli z zaleceniami żywieniowymi, zdrowotnymi i wychowawczymi.

Wszystkich serdecznie zapraszamy w odwiedziny.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt tel. 501-395-323

 

17-04-2015                  Czekoladowa słodycz

W ważnej dla nas dacie 8 kwietnia nasza ukochana Kessi została mamą szczęśliwej gromadki. Na świat przyszło 5 chłopców i 5 dziewczynek maści czekoladowej.

Na ojca szczeniąt wybraliśmy zwycięzcę wielu wystaw: MultiChampion Wilson od Himalajskeho Cedru. To dopiero drugi miot w Polsce po tak wspaniałym, utytułowanym reproduktorze mieszkającym na Słowacji. Maluszki z tego miotu nie zachorują na postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkową, miopatię, narkolepsje oraz coraz częściej występujące u tej rasy rogowacenie naskórka nosa.

Oboje rodzice są przebadani w kierunku dysplazji biodrowej i łokciowej. Szczenięta o mocnej budowie, zwarte, nisko osadzone o przepięknych głowach.

W rodowodzie szczeniąt najbardziej utytułowany Polski reproduktor Yerres Leminiscatus. Maluszki w siódmym tygodniu życia będą miały przeprowadzane testy osobowościowe przez psiego psychologa (behawiorystę). Mają one na celu określenie predyspozycji szczeniaka oraz będą doskonałą wskazówka jak postępować z maluszkiem.

Edukacja wczesno -szczenięca jest niezwykle ważnym elementem, który bardzo mocno wpływa na dalszy rozwój psa.

 

9-01-2015                  Zapowiedź nowego miotu

Kolejne biszkoptowe maluszki tuż,tuż. Mamą po raz ostatni zostanie nasza utytułowana założycielka hodowli – Baby Lou z Grodu Hrabiego Malmesbury, na ojca szczeniąt wybraliśmy wspaniałego reproduktora Multi Ch. Aldamity WHY NO AT Queens Joy "Darcy" mieszkającego na Słowacji.

 

4-10-2014                  Nowy miot

W "Dzień chłopaka" nasza hodowla przywitała na świecie siedmiu chłopców, pięć czekoladowych i dwóch czarnych. Siedmiu wspaniałych rośnie w siłę i napawa nas ogromną radością. Z tego miotu wolnych mamy trzech czekoladowych maluchów. Zapraszamy do galerii, która co tydzień będzie uzupełniana o nowe fotki z życia chłopaków.

 

11-07-2014                  Nowa suczka w hodowli

Zamieszkała z nami czekoladowa sunia. Witamy Kessi.

 

5-07-2014                  Biszkoptowe kwiatuszki już z nami

Z radością informujemy że 3 lipca przyszły na świat 3 dziewczynki i 1 biszkoptowy chłopczyk. Mama czuje się świetnie, a maluszki z pełnymi brzuszkami zdrowo przybierają na wadze.

 

11-06-2014                  Nowa suczka w hodowli

Z radością informujemy, że nasza rodzina powiększyła się o kolejną cudowną dziewczynkę. Przyjechała do nas ze Słowacji i napełniła nasze serca radością. Bardzo dziękujemy hodowczyni Zuzanie Orlovska za zaufanie i powierzenie nam tak wspaniałego szczenięcia. Olli ma się znakomicie, rośnie zdrowo i radośnie.

 

08-05-2014                  Biszkoptowe "kwiatuszki" wkrótce

Początkiem lipca oczekujemy narodzin biszkoptowych szczeniąt. Na ojca "dzieci" wybraliśmy młodego reproduktora JCH. KISS ME DOLCE GUSTO z Choce mieszkającego na Słowacji. Zwycięzca wielu wystaw, z kwalifikacją na prestiżową Światową Wystawę Cruft's 2014, 2015. Gusto to okaz zdrowia, maluchy z tego miotu nie zachorują na postępujący zanik siatkówki, miopatie, zapaść wysiłkową, HNPK, narkolepsję i RD/OSD oraz hypertermia. Oboje rodzice przebadani w kierunku dysplazji biodrowej i łokciowej. To skojarzenie napawa nas wielkim podekscytowaniem i nadzieją na zjawiskowe szczenięta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia działu planowane mioty.

 

02-07-2013                  Zmiana numeru telefonu

Prosimy o kontaktowanie się z nami pod nowym numerem telefonu +48 881 927 677. Dziękujemy

 

28-06-2013                  Już na świecie

Na świat przyszły czarne i biszkoptowe szczenięta. Zapraszamy do galerii Obecne mioty !

 

03-06-2013                  Aktualności

Oczekujemy narodzin biszkoptowych i czarnych maluszków. Mamą po raz drugi zostanie nasza Inez . Synek Inez z poprzedniego miotu w domu zwany Leo już w wieku zaledwie 6 miesięcy dzięki profesjonalnemu przewodnictu swojej Pani zaczął  pracowac  jako Pies Terapeuta i odnosi sukcesy majac coraz większą rzeszę podopiecznych  : http://dogoterapia.manifo.com/o-nas .

 

20-02-2013                  Pobyt w Porta Westfalica – Niemcy

Wróciliśmy z wycieczki na której odbyła się randka nasze Leni z przystojniakiem o wdzięcznym imieniu Le Petit.
Reproduktor ten pochodzi z Finlandii, z niecierpliwością oczekujemy na efekty ze spotkania tej uroczej pary i narodzin "Petitków", które powinny przyjść na świat ok. 20 kwietnia.

 

16-09-2012                  Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach

Informujemy, że wszystkie szczenięta z miotu J znalazły ciepłe domki u nowych właścicieli.
 

03-08-2012                  Maluchy 8 tygodni               

W galerii zamieściliśmy nowe zdjęcia 8 tygodniowych szczeniaczków.
2 wystawowych chłopców oraz jedna dziewczynka nadal czekają na nowy domek, zapraszamy!

 

09-07-2012                  Maluchy 4 tygodnie               

Do działu szczenięta dodaliśmy aktualne zdjęcia maluchów w wieku 4 tygodni, zapraszamy do przeglądania galerii.

 

08-06-2012                  Już na świecie!               

Z radością informujemy, iż 8 czerwca przyszło na świat 8 szczeniaczkowych" kibicątek". Jak na drużynę przystało mamy przewagę chłopców i tylko 2 dziewczynki. Wkrótce dołączymy kilka zdjęć z beztroskiego życia maluchów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia działu Obecne mioty !

 

15-05-2012                  Kolejne maluszki tuż, tuż.

Oczekujemy narodzin szczeniąt naszej młodej Inez. Maluszki przyjdą na świat około 10 czerwca. Zapraszamy do działu Planowane mioty.

 

12-05-2012                  Leni Championem Słowacji!

Na wystawie w Bratislavie Leni ukończyła dorosły Championat Słowacji. Radości i dumy z sukcesu naszego kwiatuszka nie było końca. Brawo Leni!

 

15-04-2012                 Krajowa wystawa Zabrze

Party Girl Kwiat Pustyni debiutowała na Krajowej Wystawie w Zabrzu.
Wiadomość jej właścicielki z hodowli z Grodu Hrabiego Malmesbury bardzo nas ucieszyła ponieważ Ada stanęła na I lokacie i zdobyła tytuł BEST PUPPY. Gratulacje Beatko !

 

12-02-2012                  MWPR Katowice

ELILA Leminiscatus (Inez)- ocena doskonała
PRETTY BABY Kwiat Pustyni, lok.I w klasie szczeniąt ,BEST PUPPY. Gratulacje dla właścicieli.

 

12-02-2012                 MWPR Rzeszów

Baby Lou z GHM (Leni) – III lokata w klasie Champion
Elila Leminiscatus (Inez)- ocena doskonała
Na tej wystawie debiutowała PRETTY BABY Kwiat Pustyni, stanęła na III lokacie na 6 szczeniąt. Gratulacje dla właścicieli i dziękuję za mile spędzony czas i wspólny, pyszny obiadek.

 

29-01-2012                MWPR Głogów

PEACH BLOSSOM Kwiat Pustyni – II lokata w klasie szczeniąt. Gratulacje Asia i dziękuję za tyle wspaniałych wieści o Toli.

 

28-01-2012                CACIB Trencin

Baby Lou z GHM (Leni) – lok.I, CAC  w klasie Champion

 

22-01-2012            Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Będzin

POKER FACED Kwiat Pustyni – I lokata, BEST BABY. Poker po raz drugi otrzymał tytuł Best Baby ,debiutował na MWPR w Kielcach. Serdeczne gratulacje dla właścicieli.

 

2011-10-10            A ja rosnę i rosnę

 Dodaliśmy nowe zdjęcia szczeniąt w  galerii "szczenięta". Zapraszamy serdecznie.

 

2011-09-27           Szczęśliwej drogi juz czas

Szczenięta z miotu P wyjechały ze swoimi nowymi właścicielami do nowych domków. Z nami pozostanie jeszcze czarna dziewczynka PEACH BLOSSOM oraz czarny chłopczyk PRINCE CHARMING. Rozwój ślicznej PARTY GIRL można podglądać na stronie hodowli z Grodu Hrabiego Malmesbury bo tam właśnie zamieszkała ADA, a miotowa siostrę PRETTY BABY oraz brata POKER FACED już niedługo na ringach wystawowych. Dziękujemy nowym właścicielom za stały kontakt z nami oraz za miłość i oddanie dla naszych maluchów.

 

2011-07-25          Już na świecie!

Leni wydała na świat swoje pierwsze szczenięta. Gromadka słodkich maluchów rozradowała serca całej rodziny i nie tylko (sąsiadka dzwoni codziennie i pyta o maleńśtwa). Mama czuje się dobrze i z ogromnym apetytem zjada wszystko i dużo, co jej przygotuję, w końcu jest co wykarmić, więc aby było dużo mleczka, musi być dużo smacznego jedzonka. Zapraszamy do galerii z pierwszych chwil i godzin życia szczeniąt w dziale obecne mioty.

 

2011-06-16         Mołdawia – Kiszyniów

Mołdawski maraton w Kiszyniowie zakończony sukcesami ! Leni po raz pierwszy wystawiana w klasie champion  uzyskała: 4 razy I lokatę, Zw. Suka, Zw. Rasy, BOB. Tym samym spełniła warunki do otrzymania tytułu: Champion Mołdawi, Grand Chempion Mołdawi, Chempion Montenegro. Brawo Leni ! Podróż choć długa minęła w przesympatycznej atmosferze i komfortowych warunkach. Ekipa "busowa" tak się zżyła, że po czterech dniach współpracy było nam się ciężko rozstać i wrócić do codziennych obowiązków. Wystawę zaliczamy do jednej z najlepszych pod wzgledem organizacyjnym i atmosfery na ringu. W tym miejscu dziękuję Ani, Krzyśkowi i całej ekipie za moc niezapomnianych wrażeń oraz pełny profesjonalizm. Dziękuję kochani.

 

13,14,15. 05.2011 Bratislava – Słowacja

 

13.05.2011 Klubowa Wystawa Bratislava

Leni – II doskonała, res. CAC

 

14.05.2011 CACIB Bratislava

Leni – II doskonała, res. CAC

 

15.05.2011 CACIB Bratislava

Leni – I doskonała, CAC

 

2011-05-01 Nowe zdjęcia w galerii!

W naszej galerii dodaliśmy fotorelację z wystawy Grudziądz- 16.04.2011

 

2011-04-16 XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Grudziądz

W sobotę Leni po raz drugi wystawiana w klasie otwartej wybiegała 1 miejsce czyli złoto i w porównaniu została Najlepszą Suką-Zwycięzca.W tym dniu ukończyła dorosły Championat Polski. Następnego dnia pokazała się na ringu w Legionowie zdobywając brązowy medal i ocenę doskonałą.To był bardzo udany weekend nie tylko pod względem radości z sukcesów naszej suni ale i wspaniale spędzonego czasu wśród przyjaciół. Dziękuję wszystkim za miłe słowa,pomoc,gratulacje i wspaniałe warunki gdzie mogliśmy rajsko odpocząć i cieszyć się razem z naszymi czworonogami.

 

2011-04-10 XXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki

Debiut Leni w klasie otwartej,otrzymała ocenę doskonałą i zajęła II lokatę.Nasza młoda Inez jak zawsze doskonała.

 

2011-03-19 XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Katowice

Leni – doskonała, lok.II

Inez – doskonała

sędziowała: Krystyna Opara

 

2011-02-20 CACIB Rzeszów

Leni – doskonała

Inez – doskonała

sędziowała: Viktoriya Pogodina (Ukraina)

 

2011-02-19 CACIB Presov – Słowacja

Leni- IV doskonała

Inez-IV doskonała

sędziowała: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

 

2010-12-18 International dog show – Wilno

Weekend przed Świętami Bożonarodzeniowymi postanowiliśmy spędzić na wystawie w Wilnie aby odpocząć od przedświątecznego marketowego szaleństwa.
Wilno mnie urzekło w swej zimowej aurze i świątecznej scenerii.Rynek i sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej na długo pozostaną w mej pamięci.
W pokoju hotelowym gościliśmy wraz z Trejem (Berneński pies pasterski) i jego panią,miłosne zaloty do Leni i odwrotnie rozbawiały nas do łez .Trej w sposób w jaki troszczył się o Leni i jego pełen podziwu temperament doprowadził ,że skradł i moje serce.Z ochotą tam wrócimy,tym razem całą rodziną,poczekamy tylko aż będzie cieplutko.Dziękuję całej ekipie "busowej" za wspaniale spędzony czas i wieczorne pogaduchy.
Na tej wystawie Leni w oby dwa dni uzyskała ocenę doskonałą.

 

2010-11-27 CACIB Budapeszt – Węgry

Ten weekend spędziliśmy na dwudniowej wystawie w Budapeszcie. Wróciliśmy z uśmiechem na twarzy bowiem Leni w obydwa dni zajęła lokatowe miejsca – CAC i resCAC, tym samym rozpoczęła Championat Węgier. To już trzeci Championat rozpoczęty w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Brawo Leni!

 

2010-11-19 NITRA – SŁOWACJA

Trzydniowe zmagania na wystawach:
Klubowa Wystawa Nitra 19.11.2010
Leni- IV doskonała
Inez- IV wybitnie obiecująca

 

DUO CACIB 20-21.11.2010
Leni- doskonała
Inez- wyb.obiecująca

W ostatnim dniu:
Leni- CAC (rozpoczęła Championat Słowacji)
Inez- wyb.obiecująca
Na tej wystawie ku naszemu zaskoczeniu nie przyznawano lokat w klasie baby i szczeniąt.

 

2010-11-14 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych-Kielce

Leni- doskonała
Inez- wybitnie obiecująca
sędziowała: Galina Zhuk (BLR)

 

2010-10-17 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w ZABRZU

Z tej wystawy przywieźliśmy kolejne złoto i tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie. Nasz kwiatuszek widać nie tylko dla nas jest najpiękniejszy ale i sędziowie doceniają jej wspaniałe atuty. Inez choć tym razem nie zdobyła lokaty to sprawiła nam radość kolejną oceną wybitnie obiecującą. Niestety nasza pomoc się rozchorowała i nie mamy fotek z tej wystawy.

 

2010-09-25 XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Wrocław

Leni w pięknym stylu okazała swoje wdzięki zdobywając I lokatę w konkurencji 24 suczek, otrzymała duże CWC tym samym rozpoczęła Championat Polski. Radość była podwójna ponieważ Inez również w tym dniu stanęła na I lokacie w klasie baby w konkurencji 4 suczek.

 

2010-09-18 Klubowa Wystawa Retrieverów – Czerniejewo

Leni przy silnej konkurencji została w czołowej 6 i otrzymała ocenę doskonałą.

Inez stanęła na III lokacie w konkurencji 6 suczek. Zdjęcia w galerii wystawy – zapraszamy.

 

2010-09-05 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kraków

Nasze baby Inez(Elila Leminiscatus) zadebiutowało na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie uzyskując ocenę wybitnie obiecującą zajmując II lokatę.Choć pogoda nie dopisała to atmosfera była gorąca i wesoła.Inez spotkała się ze swoim miotowym bratem a my poznaliśmy wspaniałych psich kompanów.

 

2010-07-01 Nowe zdjęcia w galerii!

W naszej galerii dodaliśmy nowe zdjęcia w działach: Inez, lato, warsztaty, goście u nas. Zapraszamy.

 

2010-06-26 Warsztaty szkoleniowe psów myśliwskich

24,25,26 czerwca 2010 odbyliśmy Warsztaty szkoleniowe psów myśliwskich. Leni jak się spodziewaliśmy wykazała się doskonałym węchem i posłuszeństwem.Po kilku godzinnych próbach pracy nasze psy miały czas dla siebie, który oczywiście wykorzystywały na tym co labradory lubią najbardziej czyli na pływaniu i aportowaniu.

 

2010-06-19 Mamy szczeniaczka!

Dzięki uprzejmości i zaufaniu Krystyny i Marcina Habryń  do naszej hodowli dołączyła śliczna czarna dziewczynka ELILA Leminiscatus (o:Int.Ch.,Ch.Pl,Ch.SK,Ch.UA NZORO Leminiscatus, m:Ch.Pl,Ch.SK,Ch.UA,GCh.UA TERRA LEMINISCATUS EL Labro). Krysiu, Marcinie. Dziękujemy.

 

2010-05-11 Egzamin Psa Towarzyszącego

Leni przystąpiła do egzaminu Psa Towarzyszącego I stopnia uzyskując 198 punktów na 200 możliwych w konkurencji 10 psów.Otrzymała 2 miejsce i srebrny medal z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

2010-05-02 XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź

Klasa młodzież
ocena: doskonała
sędzia: Antoan Hlebarov(Bulgaria)

 

2010-04-27 Szczeniaczki!

26 kwietnia w zaprzyjaźnionej hodowlii Emerald Garden przyszły na świat czarne i biszkoptowe szczenięta. Zainteresowanych prosimy o kontakt tel.: 607 668 425.

 

2010-04-24 XXIX International Dog Show CACIB Opole

Klasa młodzież
ocena: doskonała
sędzia: Augustin Ionescu (ROM)

 

2010-04-16 Otwarcie naszej strony.

Witamy na naszej stronie internetowej poświęconej hodowli Labradorów. Zapraszamy do jej odwiedzania.

 

2010-03-27 Wystawa XV International Dog Show CACIB Katowice.

Klasa młodzież
ocena: doskonała
sędzia: Ana Beatriz Knoll (BR)

 

2010-02-06 Wystawa – International Dog Show CACIB Brno-Czechy.

Klasa szczeniąt
ocena:wybitnie obiecująca lok.I
sędzia: Kirsi Luomenen (FIN)

 

2009-12-06 X Barbórkowa Wystawa Psów Rasowych Nowa Ruda-Słupiec.

Klasa szczeniąt
ocena:obiecująca
sędzia:Leos Jancik (CZ)